Runmageddon – czyli ciekawy, nowoczesny sport

Runmageddon jest pewnego rodzaju wyścigiem, często nazywany piekielnym biegiem i to nie bez powodu, bowiem zawodnicy biorący udział w takich wyścigach, muszą przygotować się na ekstremalne i trudne do przejścia przeszkody. Tylko wzajemna współpraca uczestników, może zagwarantować dotarcie do mety.

Na czym polega runmageddon?

Runmageddon od zwykłego biegania różni się naprawdę o wiele więcej niż moglibyście przypuszczać. Bardzo częstymi przypadkami jest tutaj czołganie się w błocie, wspinanie się po linie np. nad wodą, skakanie, wdrapywanie się ogromnych ścianach czy nawet ogromnych kostkach lodu! A także przechodzenie przez nisko zawieszonymi nad ziemią zasiekami czy przechodzenie i szukanie wyjścia przez gęsty dym nie jest tu obce. Organizatorzy runmageddonu robią wszystko, aby uczestnikom dostarczyć jakże iście piekielnych wrażeń, których prawdopodobnie nie zapomną już do końca życia.

Kto może brać udział w runmageddonach?

Odpowiedź brzmi każdy! Jest to doskonała alternatywa dla osób znudzonych normalnymi biegami. Często uczestnikami są po prostu osoby, które dążą do samorealizacji, po prostu chcą przekroczyć własne granice w życiu i potrzebują po prostu jakiejś zmiany. Startowanie w runmageddonie to na pewno oderwanie się od nudy!

Czy runmageddon jest organizowany w Polsce, a jeśli tak to gdzie?

Oczywiście, że runmageddon jest organizowany w Polsce! Organizatorami tego typu biegów w naszym kraju są Fundacja Runmageddon oraz Extreme Events! Jest to ekipa, która buduje razem niepowtarzalnie piekielne eventy runmageddonowe tak naprawdę na całym terenie kraju. Zazwyczaj odbywają się one w większych miastach.

Czy warto w nich wziąć udział? Oczywiście, że tak. Na pewno będzie to niesamowita przygoda, tym bardziej jeżeli Chcecie sprawdzić swoją wytrzymałość fizyczną!

One thought on “Runmageddon – czyli ciekawy, nowoczesny sport

Dodaj komentarz